Worth 11" WSL Super Duper Extreme Slowpitch Softballs (One Dozen):MLSDM11C
HomeStore
Product Features:
  • Sold by the Dozen (12 Softballs)
  • WSL Stamped Slowpitch Softball
  • Extreme Multi Layer design
  • 11” Size
  • PRO COMP Cover
  • Polyurethane Core
  • Maroon Stitching
  • Cor .44 – 375 lbs Compression
  • NO WARRANTY
  • Free Shipping!
-65%
Product Features:
  • Extreme Multi Layer design
  • 11” Size
  • PRO COMP Cover
  • Polyurethane Core
  • Maroon Stitching
  • NO WARRANTY
  • Free Shipping!
Product Information
Shipping & Returns
Description
  • 11” Size
You may also like
-65%NEW
Thumbnail 1Thumbnail 2
EvoShield Sliding Mitt
-65%NEW
Thumbnail 1Thumbnail 2
EvoShield X-SRZ DFND Batter's Elbow Guard
-65%NEW
2021 Victus NOX (-3) BBCOR Baseball Bat: VCBN
-65%NEW
Thumbnail 1
Worth 11" Hot Dot NSA Slowpitch Softballs 52/275 (Dozen): NO11SY
-65%NEW
2022 StringKing Metal 2 PRO (-3) BBCOR Baseball Bat
-65%NEW
Easton Walk-Off NX Backpack
NEW
2023 AXE Avenge Pro (-5) 2 5/8" USSSA Baseball Bat: L199K
-65%NEW
Thumbnail 1
Rawlings 37" Maple Fungo Bat MLF5-B/N
-65%NEW
Rawlings 37" Maple Fungo Bat MLF5-NAT/B
-65%NEW
Marucci MV463 2.0 Performance Sunglasses
-65%NEW
Marucci Shield 2.0 On-Field Performance Sunglasses: MSNVSHIELD2
-65%NEW